• head_banner

WDM sistem

  • 100G Transponder/Converter

    100G transponder/pretvarač

    100G OTN odašiljač podržava jedan QSFP28 klijentski interfejs i jedan CFP linijski interfejs za podršku jednokanalnog prijenosa podataka velikog zrna od 100 Gbps. Najnaprednija koherentna tehnologija u industriji i FEC tehnologija kodiranja ispravljanja grešaka unaprijed omogućavaju prijenos visokih performansi na velike udaljenosti.

  • 200G Muxponder 2x100G converge to 200G

    200G Muxponder 2x100G konvergira u 200G

    100G OTN odašiljač podržava jedan QSFP28 klijentski interfejs i jedan CFP linijski interfejs za podršku jednokanalnog prijenosa podataka velikog zrna od 100 Gbps. Najnaprednija koherentna tehnologija u industriji i FEC tehnologija kodiranja ispravljanja grešaka unaprijed omogućavaju prijenos visokih performansi na velike udaljenosti.

  • SFP+ Multi-Rate Quad Transponder 10Gbps Repeater/Converter/Transponder

    SFP+ Multi-Rate Quad Transponder 10Gbps repetitor/pretvarač/transponder

    SFP+ Multi-Rate Quad Transponder ima 8 SFP+ utora, uređaj pruža fleksibilan prijenos različitih protokola, kao što su 1G/10G Ethernet, SDH STM16/STM64, OTU1/OTU1e/OTU2/OTU2e, Fibre Channel 1/2/4/8 /10, CPRI, itd. SFP+ transponder podržava multi-rate funkcionalnost s optičkim brzinama prijenosa podataka od 1Gbps do 10Gbps; Širok raspon rješenja optičke infrastrukture uključuje pretvorbu medija, ponavljanje signala, lambda konverziju.

  • 40G & 100G Muxponder

    40G i 100G Muxponder

    40G i 100G Muxponer podržava multipleksiranje/demultipleksiranje električnog sloja 4x10G↔40G ili 4x25G↔100G i pretvara multipleksirane/demultipleksirane optičke signale u optičke signale standardne talasne dužine DWDM. Sa DWDM MUX/DEMUX-om, višekanalne 100G ili 40G usluge se prenose u DWDM sistemu. 40G & 100G Muxponder je najjeftinije rješenje za DWDM prijenos 100G gradske mreže.

  • 40G & 100G OEO Converter

    40G & 100G OEO pretvarač

    40G i 100G Transponder podržava dva pristupa uslugama 40G ili 100G. Širok raspon rješenja optičke infrastrukture uključuje pretvorbu medija, ponavljanje signala, lambda konverziju.

  • SFP28 Multi-Rate Quad Transponder 125M~32G Repeater/Converter/Transponder

    SFP28 Multi-Rate Quad Transponder 125M ~ 32G repetitor/pretvarač/transponder

     

    SFP28 Multi-Rate Quad Transponder ima 8 SFP28 utora, uređaj pruža fleksibilan prijenos različitih protokola, kao što su 100M/1G/10G/25G Ethernet, SDH STM1/STM4/STM16/STM64, Fibre Channel 1/2/4/8 /10/16/32Gbps, CPRI, itd.
    Transponder SFP28 podržava multi-rate funkcionalnost s optičkim brzinama prijenosa podataka od 1Gbps do 32Gbps; Širok raspon rješenja optičke infrastrukture uključuje pretvorbu medija, ponavljanje signala, lambda konverziju.

     

  • Redundant Multi-Rate Dual Transponder 10 Gbps Repeater/Converter/Transponder

    Redundantni multi-rate dvostruki transponder 10 Gbps repetitor/pretvarač/transponder

     

     Ovaj transponder je 3G konverter repetitor i transponder od 10G vlakana u vlakno. Ovaj transponder podržava veze od vlakana SFP+ do SFP+ ili XFP do XFP. 1+1 Automatska zaštita optičke linije Prebacivanje je podržano za portove linije. Transponder je protokolarno transparentan i pruža 3R (ponovno pojačanje, ponovno oblikovanje i ponovno taktiranje) između ovih različitih tipova optičkih modula.

  • Blue/Red EDFA Optical Amplifier

    Plavo/crveno EDFA optičko pojačalo

    Modeli EDFA pojačala sa jednim vlaknom uključuju crveni i plavi port dizajniran za DWDM rješenje sa jednim vlaknom. Dizajn ovih modela koristi se za prenosne sisteme sa jednim vlaknom DWDM.

  • Middle stage access EDFA Optical Amplifier-PA Card

    Pristup srednjoj fazi EDFA optičko pojačalo-PA kartica

    S primjenom sistema na velike udaljenosti koji postaju sve opsežniji, samorazvijeni pristup za srednju fazu (MSA) EDFA-e naše kompanije, pristup za srednju fazu (MSA) EDFA može učinkovito riješiti gubitak umetanja uzrokovan DCM-om i OADM-om, kompenzirati DCM i OADM opsezi. Rezultirajući gubitak umetanja smanjuje dodatnu degradaciju OSNR -a sistema.

  • EDFA Optical Amplifier – Booster Amplifier

    EDFA optičko pojačalo - pojačalo

    EDFA Optical Amplifier module pružaju višenamjenska rješenja s niskim šumom, pojačala s vlaknima dopunjena erbijem (EDFA), Modul pojačala može se upravljati pri konstantnom pojačanju (Automatic Gain Control AGC), konstantnoj izlaznoj snazi ​​(Automatic Power Control, APC). Integrirani VOA može se automatski podesiti kako bi se postigao glatki spektar pojačanja. Može pojačati signal C-pojasa sa ili bez pristupa srednjoj fazi (MSA), što donosi veliku fleksibilnost za mrežnu aplikaciju.

  • DCM Dispersion Compensation Device

    DCM uređaj za kompenzaciju disperzije

    Huanet optička kompenzacijska funkcija s kompenzacijom disperzije nagiba za standardnu ​​jednomotornu kantu od vlakana DCM (G.652) bila je disperzija i kompenzacija disperzije nagiba širokog pojasa u C-opsegu, dopuštajući sistemu da optimizira zaostalu disperziju. U kompenzaciji disperzije vrijednost 1545nm disperzija valne duljine može doseći -2070ps / nm.

  • Dispersion Compensation Module (DCM)

    Modul kompenzacije disperzije (DCM)

    Moduli kompenzacije disperzije sastavni su dijelovi optičkog transportnog sustava HUA6000 i služe na optičkim komunikacijskim čvorovima za ispravljanje fenomena širenja impulsa poznatog kao kromatska disperzija koji smanjuje maksimalnu udaljenost prijenosa podataka u optičkim vlaknima.

123 Dalje> >> Stranica 1/3