• head_banner

Huawei GPON modul

  • Huawei GPON OLT C++ optical transceiver on GPON board GPBD GPFD GPHF GPSF GPLF

    Huawei GPON OLT C ++ optički primopredajnik na GPON ploči GPBD GPFD GPHF GPSF GPLF

    Opis Huawei MA5800-X2, MA5800-X7, MA5800-X15, MA5800-X17 16-portna GPON OLT interfejs ploča GPLF je najprodavanija GPON servisna ploča Huawei MA5800 serije OLT Huawei 16-GPON port interfejs kartica sa B+/C+/C ++ SFP modul Podržava podeljeni odnos 1: 128 Brzina prenosa: 2.488Gbit/s, Brzina prijema: 1.244Gbit/s Tip interfejsa: SC/PC Maksimalna udaljenost prenosa: 20KM Talasna dužina prenosa: 1490nm, Talasna dužina prijema: 1310nm Usklađenost sa standardima: ITU-T G .984.1, ITU-T G.984.2, ITU-T G.984.3, ITU-T G.984 ...