• head_banner

GPHF ploča

  • Huawei MA5800T GPHF C+ C++ 16 port GPON Service Board Card

    Huawei MA5800T GPHF C+ C ++ 16 port GPON kartica za servisnu ploču

    Huawei MA5800-X2, MA5800-X7, MA5800-X15, MA5800-X17 GPON OLT interfejs ploča sa 16 portova

    GPHF je najprodavanija GPON servisna ploča Huawei MA5800 serije OLT

    Huawei 16-GPON port interfejs kartica sa B+/C+/C ++ SFP modulom

    Podržite podijeljeni omjer 1: 128

    Brzina prijenosa: 2.488Gbit/s, Brzina prijema: 1.244Gbit/s

    Tip interfejsa: SC/PC