Šta HUANET može učiniti za vas danas?

  • Bogatstvo modela terminala

    Sve vrste OLT/ONU/Transceiver/Switch/WDM mogu se pružiti, uz visoku kvalitetu, konkurentnu cijenu i najbolju uslugu.

  • Profesionalno iskustvo FTTH, FTTX rješenja

    HUANET ima preko 20 godina istorije, više od 10 usluga u svom portfelju i 10.000 uslužnih korisnika.

  • OEM&ODM prilagođena usluga

    OEM&ODM uslugu može pružiti HUANET, sa iskustvom i snagom neophodnim da garantuje kvalitetne usluge i korisničku uslugu.

Najprikladniji proizvod

  • ONU

  • Primopredajnik

HUNAET ONU HG911A

HZW-HG911A(HGU) je mini GPON ONT terminalni uređaj, koji se odnosi na čisti širokopojasni pristup. On usvaja mini-tip kompaktne strukture sa visokom integracijom i može pružiti 1 GE (RJ45) interfejse.Podržava tehnologiju Ethernet switch sloja 2 i jednostavan je za održavanje i upravljanje. Može se primijeniti na FTTH/FTTP pristupnu aplikaciju za rezidentne i poslovne korisnike. i potpuno je usklađen sa tehničkim propisima kao što je ITU-T G.984.x i tehničkim zahtjevima GPON opreme.

  • HZW-HG623-TW(HGU) je XPON ONT terminalski uređaj, koji je dizajniran za ispunjavanje FTTx i triple play usluga operatera fiksne mreže.Ova kutija je bazirana na stabilnoj i zreloj Gigabit tehnologiji, koja ima visok odnos performansi i cene, kao i tehnologiji Layer 2/3, WDM i visokokvalitetnog VoIP-a.Veoma je pouzdan i jednostavan za održavanje, sa zagarantovanim QoS-om za različite usluge.Potpuno je usklađen sa tehničkim propisima kao što je ITU-T G.984.x i tehničkim zahtjevima XPON opreme.

    Čitaj više
  • HG643-W(HGU) je XPON ONTterminalni uređaj,kojidizajniran za ispunjavanje zahtjeva FTTx i triple play usluga operatera fiksne mreže.Ova kutija je bazirana na stabilnom i zrelom GigabituXPON tehnologija, koja ima visok odnos performansi i cene, i tehnologija Layer 2/3, veoma je pouzdana i laka za održavanje, sa garantovanim QoS-om za različite usluge.Potpuno je usklađen sa tehničkim propisima kao što je ITU-T G.984.x i tehničkim zahtjevimaXPON oprema.

    Čitaj više

Više

40KM 100G CFP2

100G CFP2 ER4 optički primopredajnik integriše put odašiljanja i prijema u jedan modul.Na strani odašiljanja, četiri trake serijskih tokova podataka se obnavljaju, regulišu i prosleđuju na četiri laserska drajvera, koji kontrolišu četiri elektroapsorpciono modulisana lasera (EML) sa 1296, 1300, 1305 i 1309 nm centralnim talasnim dužinama.Optički signali se zatim multipleksiraju u jednomodno vlakno preko industrijskog standardnog LC konektora. Na strani prijema, četiri trake optičkih tokova podataka se optički DE-multipleksiraju pomoću integriranog optičkog demultipleksera.Svaki parametar podataka se obnavlja pomoću PIN foto-detektora i transimpedansnog pojačala, ponovo se podešava i prosljeđuje izlaznom drajveru.Ovaj modul ima električni interfejs koji se može priključiti na toplo, nisku potrošnju energije i interfejs za upravljanje MDIO.

  •  

    TheHUAQ40Eje primopredajni modul dizajniran za aplikacije optičke komunikacije od 40 km.Dizajn je usklađen sa 40GBASE-ER4 standardom IEEE P802.3ba.Modul konvertuje 4 ulazna kanala(ch) električnih podataka od 10Gb/s u 4 CWDM optička signala i multipleksira ih u jedan kanal za optički prenos od 40Gb/s.Obrnuto, na strani prijemnika, modul optički demultipleksira 40Gb/s ulaz u signale 4 CWDM kanala i pretvara ih u 4-kanalne izlazne električne podatke.

    Centralne talasne dužine 4 CWDM kanala su 1271, 1291, 1311 i 1331 nm kao članovi CWDM mreže talasnih dužina definisane u ITU-T G694.2.Sadrži duplex LC konektor za optički interfejs i 38-pinski konektor za električni interfejs.Da bi se smanjila optička disperzija u dugolinijskom sistemu, jednomodno vlakno (SMF) mora biti primijenjeno u ovom modulu.

    Proizvod je dizajniran sa faktorom forme, optičkom/električnom vezom i digitalnim dijagnostičkim interfejsom u skladu sa QSFP Multi-Source Agreement (MSA).Dizajniran je da zadovolji najteže eksterne uslove rada uključujući temperaturu, vlažnost i EMI interferencije.

    Modul radi iz jednog +3.3V napajanja i LVCMOS/LVTTL globalni kontrolni signali kao što su Module Present, Reset, Interrupt i Low Power Mode su dostupni sa modulima.Dvožični serijski interfejs je dostupan za slanje i primanje složenijih kontrolnih signala i za dobijanje digitalnih dijagnostičkih informacija.Pojedinačni kanali se mogu adresirati, a neiskorišteni kanali se mogu zatvoriti radi maksimalne fleksibilnosti dizajna.

     

    Ovaj proizvod pretvara 4-kanalne električne ulazne podatke od 10 Gb/s u CWDM optičke signale (svjetlo), pomoću 4-talasnog niza distribuiranog lasera s povratnom spregom (DFB).Svjetlost je kombinovana od strane MUX dijelova kao 40Gb/s podataka, šireći se iz modula predajnika iz SMF-a.Modul prijemnika prihvata 40Gb/s CWDM optički signal ulaz i demultipleksira ga u 4 pojedinačna 10Gb/s kanala sa različitim talasnim dužinama.Svako svjetlo talasne dužine prikuplja diskretna lavinska fotodioda (APD), a zatim se emituje kao električni podaci nakon pojačanja prvo TIA, a zatim naknadnim pojačalom.

     

    TheHUAQ40Eje dizajniran sa faktorom forme, optičkom/električnom vezom i digitalnim dijagnostičkim interfejsom u skladu sa QSFP Multi-Source Agreement (MSA).Dizajniran je da zadovolji najteže eksterne uslove rada uključujući temperaturu, vlažnost i EMI smetnje.Modul nudi veoma visoku funkcionalnost i integraciju karakteristika, dostupnom preko dvožičnog serijskog interfejsa.

     

     

     

    Čitaj više
  •  

    HUANET HUAXDxx1XL-CD80 je DWDM XFP primopredajnik koji pokazuje odličnu stabilnost talasne dužine, podržava rad na 100GHz kanalu, isplativ modul.Dizajniran je za 10G DWDM SDH, 10GBASE-ZR i 10G Fiber Channel aplikacije.Primopredajnik se sastoji od dva dijela: Sekcija predajnika uključuje hlađeni EML laser.I dio prijemnika sastoji se od APD fotodiode integrirane sa TIA.Svi moduli zadovoljavaju laserske sigurnosne zahtjeve klase I. DWDM XFP primopredajnik pruža poboljšani nadzorni interfejs, koji omogućava pristup u realnom vremenu radnim parametrima uređaja kao što su temperatura primopredajnika, struja laserskog bias-a, prenesena optička snaga, primljena optička snaga i napon napajanja primopredajnika.

     

     

     

     

    Čitaj više

  • HUANET's HUACxx1XL-CDH1CWDM 10Gbps SFP+ primopredajnik je dizajniran za prijenos i primanje optičkih podataka preko jednomodnog optičkog vlakna za dužinu veze 100 km.Ovaj primopredajnik se sastoji od dva dijela: Sekcija predajnika uključuje CWDM EML laser.I dio prijemnika sastoji se od APD fotodiode integrirane sa TIA.Svi moduli zadovoljavaju sigurnosne zahtjeve laserske klase I.Funkcije digitalne dijagnostike dostupne su preko 2-žičnog serijskog sučelja, kako je navedeno u SFF-8472, koji omogućava pristup u realnom vremenu radnim parametrima uređaja kao što su temperatura primopredajnika, struja laserskog biasa, prenesena optička snaga, primljena optička snaga i napon napajanja primopredajnika .

     

     

     

     

    Čitaj više
  • HUAQ100Zdizajniran je za aplikacije optičke komunikacije od 80 km.Ovaj modul sadrži optički predajnik sa 4 trake, optički prijemnik sa 4 trake i blok za upravljanje modulom uključujući 2-žični serijski interfejs.Optički signali se multipleksiraju u jednomodno vlakno preko industrijskog standardnog LC konektora.Blok dijagram je prikazan na slici 1.

     

     

     

    Čitaj više
  •  

    HUA-QS1H-3110D je paralelni optički modul 100Gb/s Quad Small Form-factor Pluggable (QSFP28).Pruža povećanu gustinu portova i uštedu ukupnih troškova sistema.QSFP28 full-duplex optički modul nudi 4 nezavisna kanala za prenos i prijem, od kojih je svaki sposoban za rad od 25 Gb/s za ukupnu brzinu podataka od 100 Gb/s na 10 km jednomodnog vlakna.

    Čitaj više
  • TheCFP2 LR4 optički primopredajnik integriše put odašiljanja i prijema u jedan modul.Na strani odašiljanja, četiri trake serijskih tokova podataka se obnavljaju, regulišu i prosleđuju na četiri laserska drajvera, koji kontrolišu četiri elektroapsorpciono modulisana lasera (EML) sa 1296, 1300, 1305 i 1309 nm centralnim talasnim dužinama.Optički signali se zatim multipleksiraju u jednomodno vlakno preko industrijskog standardnog LC konektora. Na strani prijema, četiri trake optičkih tokova podataka se optički demultipleksiraju pomoću integriranog optičkog demultipleksera.Svaki par podataka se obnavlja pomoću PIN fotodetektora i transimpedansnog pojačivača, ponovo se podešava i prosleđuje izlaznom drajveru.Ovaj modul ima električni interfejs koji se može priključiti na toplo, nisku potrošnju energije i interfejs za upravljanje MDIO.

    Čitaj više
  • OLT

    Huawei stari MA5800-X2

    MA5800, multi-servisni pristupni uređaj, je OLT spreman za 4K/8K/VR za Gigaband eru.Koristi distribuiranu arhitekturu i podržava PON/10G PON/GE/10GE u jednoj platformi.MA5800 objedinjuje usluge koje se prenose preko različitih medija, pruža optimalno 4K/8K/VR video iskustvo, implementira virtuelizaciju zasnovanu na uslugama i podržava glatku evoluciju na 50G PON.Serija MA5800 u obliku okvira dostupna je u tri modela: MA5800-X17, MA5800-X7 i MA5800-X2.Primjenjivi su u FTTB, FTTC, FTTD, FTTH i D-CCAP mrežama.OLT MA5801 u obliku kutije od 1 U primjenjiv je na pokrivanje potpuno optičkog pristupa u područjima niske gustine.

  • ONU

    HUNAET ONU HG911A

    HZW-HG911A(HGU) je mini GPON ONT terminalni uređaj, koji se odnosi na čisti širokopojasni pristup. On usvaja mini-tip kompaktne strukture sa visokom integracijom i može pružiti 1 GE (RJ45) interfejse.Podržava tehnologiju Ethernet switch sloja 2 i jednostavan je za održavanje i upravljanje. Može se primijeniti na FTTH/FTTP pristupnu aplikaciju za rezidentne i poslovne korisnike. i potpuno je usklađen sa tehničkim propisima kao što je ITU-T G.984.x i tehničkim zahtjevima GPON opreme.

  • Primopredajnik

    40KM 100G CFP2

    100G CFP2 ER4 optički primopredajnik integriše put odašiljanja i prijema u jedan modul.Na strani odašiljanja, četiri trake serijskih tokova podataka se obnavljaju, regulišu i prosleđuju na četiri laserska drajvera, koji kontrolišu četiri elektroapsorpciono modulisana lasera (EML) sa 1296, 1300, 1305 i 1309 nm centralnim talasnim dužinama.Optički signali se zatim multipleksiraju u jednomodno vlakno preko industrijskog standardnog LC konektora. Na strani prijema, četiri trake optičkih tokova podataka se optički DE-multipleksiraju pomoću integriranog optičkog demultipleksera.Svaki parametar podataka se obnavlja pomoću PIN foto-detektora i transimpedansnog pojačala, ponovo se podešava i prosljeđuje izlaznom drajveru.Ovaj modul ima električni interfejs koji se može priključiti na toplo, nisku potrošnju energije i interfejs za upravljanje MDIO.

Uspješni slučajevi

  • Slučaj WDM od grada Fošana do okruga

    1.1.Izgradite novi 40-talasni DWDM sistem sa brzinom jednog kanala od 10Gbps
    1.2.Podržava 1+1 dvostruku zaštitu od automatskog prebacivanja