• head_banner

2km QSFP28

  • 2KM 100G QSFP28

    2KM 100G QSFP28

    HUA-QS1H-3102D je paralelni optički modul od 100Gb/s Quad Small Form-factor Pluggable (QSFP28).Pruža povećanu gustinu portova i uštedu ukupnih troškova sistema.QSFP28 full-duplex optički modul nudi 4 nezavisna kanala za prijenos i prijem, od kojih je svaki sposoban za rad od 25 Gb/s za ukupnu brzinu prijenosa podataka od 100 Gb/s na 2 km jednomodnog vlakna.

    Trakasti kabl sa optičkim vlaknima sa LC/UPC dupleks konektorom može se priključiti u utičnicu QSFP28 modula.Pravilno poravnanje osigurano je vodećim iglama unutar posude.Kabl se obično ne može uvrnuti radi pravilnog poravnanja kanala.Električna veza se postiže preko MSA kompatibilnog 38-pinskog konektora tipa ruba.

    Proizvod je dizajniran sa faktorom forme, optičkom/električnom vezom i digitalnim dijagnostičkim interfejsom u skladu sa QSFP28 Multi-Source Agreement (MSA).Dizajniran je da zadovolji najteže eksterne uslove rada uključujući temperaturu, vlažnost i EMI smetnje.Modulom se može upravljati preko I2C dvožičnog serijskog interfejsa.