• head_banner

10G SFP+

  • 10G SFP+ BIDI

    10G SFP+ BIDI

    HUA-NET SFP+ZR primopredajnik je dizajniran za 8.5G/10G optičko-kanalne i 10GBE aplikacije.

    Primopredajnik se sastoji od dvije sekcije: Odjeljak predajnika uključuje rashlađeni EML laser. Odsek prijemnika sastoji se od APD fotodiode integrisane sa TIA. Svi moduli zadovoljavaju sigurnosne zahtjeve klase I lasera. HUA-NET SFP+ZR Digitalne dijagnostičke funkcije dostupne su putem 2-žičnog serijskog sučelja, kako je specificirano u SFF-8472, što omogućava pristup u stvarnom vremenu radnim parametrima uređaja kao što su temperatura primopredajnika, struja pristranosti lasera, prenesena optička snaga, primljeno optičke snage i opskrbnog napona primopredajnika.

     

     

     

     

  • 10G SFP+ CWDM Optical Module

    10G SFP+ CWDM optički modul


    HUANETs HUACxx1XL-CDH1 CWDM 10Gbps SFP+ primopredajnik dizajniran je za prijenos i prijem optičkih podataka preko jednomodnog optičkog vlakna za dužinu veze 100 km. Ovaj primopredajnik sastoji se od dvije sekcije: Odjeljak predajnika uključuje CWDM EML laser. Odsek prijemnika sastoji se od APD fotodiode integrisane sa TIA. Svi moduli zadovoljavaju sigurnosne zahtjeve klase I lasera. Digitalne dijagnostičke funkcije dostupne su putem 2-žičnog serijskog sučelja, kako je specificirano u SFF-8472, koje omogućava pristup stvarnim vremenom radnim parametrima uređaja kao što su temperatura primopredajnika, struja pristranosti lasera, prenesena optička snaga, primljena optička snaga i napon primopredajnika .

     

     

     

     

  • 10G SFP+ Dual Fiber Optical Module

    10G SFP+ dvostruki optički modul

     

    HUA-NET SFP+ZR primopredajnik je dizajniran za 8.5G/10G optičko-kanalne i 10GBE aplikacije.

    Primopredajnik se sastoji od dvije sekcije: Odjeljak predajnika uključuje rashlađeni EML laser. Odsek prijemnika sastoji se od APD fotodiode integrisane sa TIA. Svi moduli zadovoljavaju sigurnosne zahtjeve klase I lasera. HUA-NET SFP+ZR Digitalne dijagnostičke funkcije dostupne su putem 2-žičnog serijskog sučelja, kako je specificirano u SFF-8472, što omogućava pristup u stvarnom vremenu radnim parametrima uređaja kao što su temperatura primopredajnika, struja pristranosti lasera, prenesena optička snaga, primljeno optičke snage i opskrbnog napona primopredajnika.

     

     

  • 10G SFP+ DWDM

    10G SFP+ DWDM

    HUASDxx1XL-C (I) D40 Poboljšani primopredajnici SFP+ sa malim formatom, priključeni su dizajnirani za upotrebu u 10-gigabitnim Ethernet vezama do 40 km preko SingleMode vlakana. Usklađeni su sa SFF-8431, SFF-8432 i ITU-T G.698.1. Dizajn primopredajnika optimiziran je za visoke performanse i isplativ kako bi kupcima ponudio najbolja rješenja za telekomunikacije.

    Ovaj primopredajnik sastoji se od dvije sekcije: Odjeljak predajnika uključuje hlađeni EML laser. Odsek prijemnika sastoji se od PIN fotodiode integrisane sa TIA. Svi moduli zadovoljavaju sigurnosne zahtjeve klase I lasera. Digitalne dijagnostičke funkcije dostupne su putem 2-žičnog serijskog sučelja, kako je specificirano u SFF-8472, koje omogućava pristup stvarnim vremenom radnim parametrima uređaja kao što su temperatura primopredajnika, struja pristranosti lasera, prenesena optička snaga, primljena optička snaga i napon primopredajnika .