100m 100G CFP2

Modul CFP2-100GBASE-SR10 podržava dužinu veze 100 m na standardnim višemodnim vlaknima (MMF, G.652). 100 Gigabitni Ethernet signal se prenosi preko četiri talasne dužine. Multipleksiranjem i demultipleksiranjem četiri valne dužine upravlja se unutar uređaja.

Karakteristike proizvoda

 

• Podržava brzine prijenosa 103,1 Gb/s do 112 Gb/s

• Optičko sučelje MPO 24 utičnice

• CPPI električni interfejs

• Nehlađeni predajnik 10x10Gb/s 850nm

• 10 paralelnih električnih serijskih interfejsa

• Primjenjivo za 100m sa OM3 MMF i 150m sa OM4 MMF

• Mala potrošnja energije <4W

• Interfejs za digitalni dijagnostički monitor

• MDIO komunikaciono sučelje

• U skladu sa standardom 100GBASE-SR10

• Temperatura radnog kućišta:

Komercijalno: 0 do 70 ° C

Aplikacije

 

• 100GBASE-SR10 Ethernet

• 10 × 11,2 Gb/s višemodni OTN

• 10x 10GE-SRLite Ethernet