• head_banner

100G QSFP28

  • 10KM 100G QSFP28

    10KM 100G QSFP28

     

    HUA-QS1H-3110D je paralelni optički modul sa četverostrukim priključivanjem malih dimenzija (QSFP28) od 100 Gb/s. Omogućava povećanu gustoću luka i ukupnu uštedu u sistemu. Puni dupleksni optički modul QSFP28 nudi 4 nezavisna kanala za prijem i prijem, svaki sposoban za rad od 25 Gb/s za ukupnu brzinu prijenosa od 100 Gb/s na 10 km jednomodnog vlakna.

  • 2KM 100G QSFP28

    2KM 100G QSFP28

    HUA-QS1H-3102D je paralelni optički modul sa četverostrukim priključivanjem malih formata (QSFP28) od 100 Gb/s. Omogućava povećanu gustoću luka i ukupnu uštedu u sistemu. Puni dupleksni optički modul QSFP28 nudi 4 nezavisna kanala za prijem i prijem, svaki sposoban za rad od 25 Gb/s za ukupnu brzinu prijenosa od 100 Gb/s na 2 km jednomodnog vlakna.

    Vrećasti kabel od optičkih vlakana s LC/UPC dupleks konektorom može se priključiti u utičnicu modula QSFP28. Pravilno poravnanje osiguravaju vođice unutar utičnice. Kabel se obično ne može uviti za pravilno poravnanje kanala prema kanalu. Električno povezivanje postiže se pomoću 38-polnog ruba konektora usklađenog s MSA-om.

    Proizvod je dizajniran s faktorima oblika, optičkom/električnom vezom i digitalnim dijagnostičkim sučeljem prema QSFP28 Multi-Source Agreement (MSA). Dizajniran je tako da zadovolji najteže vanjske radne uvjete, uključujući temperaturu, vlažnost i EMI smetnje. Modulom se može upravljati putem dvožičnog serijskog sučelja I2C.

  • 40KM 100G QSFP28

    40KM 100G QSFP28

    HUA-QS1H3140D QSFP28 primopredajnički modul dizajniran je za 100 Gigabitnih Ethernet veza preko jednokomponentnih vlakana od 40 km. Funkcije digitalne dijagnostike dostupne su putem I2C sučelja, prema specifikaciji QSFP+ MSA. U skladu sa 100G 4WDM-40 MSA.

  • 80KM 100G QSFP28

    80KM 100G QSFP28

    HUAQ100Z je dizajniran za 80 km optičke komunikacijske aplikacije. Ovaj modul sadrži optički odašiljač sa 4 trake, optički prijemnik sa 4 trake i blok za upravljanje modulom, uključujući 2-žično serijsko sučelje. Optički signali se multipleksiraju u jednomodno vlakno putem industrijskog standardnog LC konektora. Blok dijagram prikazan je na slici 1.